Programe Forum - Welcome
Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë

Shko poshtë

Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë Empty Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 5:42 am

Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë Alkida2
Alkida Budini, vajza që fillimisht u bë e njohur për pjesëmarrjen e saj në “Kafazi i Artë” i organizuar nga News 24 e që më pas “shpërtheu” për rolin e saj në atë çka u cilësua “video-skandali Pango” duket se po jeton më së miri në Francë. Pas një ndalese të shkurtër në Greqi, që e përdori si tranzit, ajo prej 3 vitesh është vendosur në Francë. Shtet, në të cilin siç raporton e përditshmja “Panorama”, Alkida tashmë përfituar azil politik, por edhe mundësi më të mira për të bërë jetë nate, ashtu siç e shohim në këto foto të reja. E trukuar me kujdes, me trupin e tonifikuar që i del në pah nga një fustan me dekolte të hapur, i kuq dhe i shkurtër, ajo është fotografuar duke kërcyer në mënyrë provokuese. Në pub-in ku në sfond duken pijet alkoolike, e shkujdesur në lëvizje dhe e qeshur, Alkida Budini, tashmë 27-vjeçare, nuk ngjan aspak keq, si një azilante që është. Përkundrazi, duket se “arratia” i ka prirë në pamjen e jashtme, por edhe me argëtimin e shoqërinë.
Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë Alkida


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë Empty Re: Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë

Mesazh nga Master prej Mon Aug 22, 2011 5:48 am

Ska faj pango per kete Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë Empty Re: Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:48 am

epo duan fam goat,se aq nuk mjaftojne duan me shume
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë Empty Re: Vajza e skandalit “Pango”, fotot sensuale të Alkidës në Francë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi