Programe Forum - Welcome
Shijak, vritet me thikë 18-vjeçari, autori shpallet në kërkim People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shijak, vritet me thikë 18-vjeçari, autori shpallet në kërkim

Shko poshtë

Shijak, vritet me thikë 18-vjeçari, autori shpallet në kërkim Empty Shijak, vritet me thikë 18-vjeçari, autori shpallet në kërkim

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 8:39 am


DURRES – Lajmifundit – Një sherr me thika është bërë shkak për vrasjen e një 18-vjeçari në Shijak. Ngjarja ka ndodhur pak çaste më parë dhe siç informon policia, viktimë është shtetasi Boris Elezi.
Sipas të dhënave të fundit nga policia në vendin e ngjarjes, 18-vjeçari gjeti vdekjen gjatë transportimit për në spital pas plagëve të marra.
Shërbimet e rendit në vendin e ngjarjes kanë shpallur në kërkim autorin e krimit ndërkohë që po kryejnë hetime për rrethanat e ngjarjes.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shijak, vritet me thikë 18-vjeçari, autori shpallet në kërkim Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi