Programe Forum - Welcome
Durrës, plagoset 30-vjeçari, në kërkim autori People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Durrës, plagoset 30-vjeçari, në kërkim autori

Shko poshtë

Durrës, plagoset 30-vjeçari, në kërkim autori Empty Durrës, plagoset 30-vjeçari, në kërkim autori

Mesazh nga Master prej Fri Jul 08, 2011 7:39 am

Durrës, plagoset 30-vjeçari, në kërkim autori Policia_naten-150x150

Një 30-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një sherri mes të rinjsh.
Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Currilave në Durrës, ndërsa shtetasi Edmond Stoj, mësohet se ka marrë plagë të rëndë në këmbë. Ai është shoqëruar për në spital, ku bluzat e bardha po kujdesen për shëndetin e tij.
Policia nuk ka ende një piste për krimin, por dyshohet se ai ka ndodhur pas një sherri mes të rinjve, qe ka përfunduar ne përleshje me armë. Ndërkohë, ka nisur puna për sqarimin e ngjarjes dhe gjetjen e autorit.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi