Programe Forum - Welcome
Durrës, gjendet i vdekur në plazh pushuesi kosovar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Durrës, gjendet i vdekur në plazh pushuesi kosovar

Shko poshtë

Durrës, gjendet i vdekur në plazh pushuesi kosovar Empty Durrës, gjendet i vdekur në plazh pushuesi kosovar

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 3:53 pm


Edhe një tjetër pushues gjendet i vdekur në plazhin e Durrësit. Policia informon se shtetasi Ymer Bytyçi, 65 vjeç, u gjet i vdekur në plazhin e Durrësit.
Nga burime të policisë është mësuar se viktima është gjetur në bregdet nga pushues të tjerë të cilët më pas njoftuan policinë në lidhje me ngjarjen.
Forcat e rendit kanë mbërritur menjëherë aty ku u gjet i vdekur 65-vjeçari dhe kanë bërë identifikimin e Ymer Bytyçit, pushues nga Kosova.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Durrës, gjendet i vdekur në plazh pushuesi kosovar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi