Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Velipojë, hidhet nga kati i 5-të dhe vdes pushuesi nga Kosova

Shko poshtë

Velipojë, hidhet nga kati i 5-të dhe vdes pushuesi nga Kosova

Mesazh nga Master prej Fri Jul 22, 2011 6:10 pmSHKODER – Lajmifundit – Ngjarje e rëndë në Velipojë në mesin e sezonit turistik. Një pushues nga Kosova, 38 vjeç, ka gjetur vdekjen sot pasi është hedhur nga kati i pestë i një godine banimi në Velipojë.
Policia informoi se viktima është shtetasi Naim Fatjani, 38 vjeç, nga Prizreni. Sipas burimeve nga policia lokale pushuesi nga Kosova, emigrant në Zvicër, ishte akomoduar në një hotel kur sot në orët e para të mëngjesit është hedhur nga kati i pestë.
Viktima ka qenë bashkë me familjen me pushime në bregdetin e Velipojës. Të afërmit kanë thënë se viktima ishte në gjendje depresive.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi