Programe Forum - Welcome
Kur njeriu dashuron nuk.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kur njeriu dashuron nuk..

Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Master prej Sun Aug 28, 2011 1:32 pm

Kur njeriu dashuron nuk...ka frike nga pasojat


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur njeriu dashuron nuk.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Sahara prej Sun Aug 28, 2011 9:29 pm

nuk... kontrollon dot impulset
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 6:26 am

Ndihet i lumtur...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur njeriu dashuron nuk.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 9:20 am

kur njeriu dashuron nk i logjikon dot gjerat dhe nk mesohet dot me ideene se ka edhe njerez te tjere rreth vetes perves te dashurit/es
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:51 pm

Nuk shef asgje pervec tij

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 2:56 pm

ka raste qe lendohet shume


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur njeriu dashuron nuk.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 3:00 pm

Gjithnje rri ne mendime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 3:02 pm

jep nga zemra


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur njeriu dashuron nuk.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 4:22 pm

Ka qef qe cdo moment t'ia kushtoj vetem te dashurit / es

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Master prej Tue Sep 06, 2011 4:49 pm

ka provuar gjene me te embel


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur njeriu dashuron nuk.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:43 pm

Shpreh gjithe ate qe ndjen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:50 am

Nuk behet agresiv,por behet romantik
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur njeriu dashuron nuk.. Empty Re: Kur njeriu dashuron nuk..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi