Programe Forum - Welcome
Shimpanzeja, Ndez Vetë Zjarrin Dhe Gatuan People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shimpanzeja, Ndez Vetë Zjarrin Dhe Gatuan

Shko poshtë

Shimpanzeja, Ndez Vetë Zjarrin Dhe Gatuan Empty Shimpanzeja, Ndez Vetë Zjarrin Dhe Gatuan

Mesazh nga Aииå prej Wed Feb 01, 2012 8:19 pm

Shimpanzeja, Ndez Vetë Zjarrin Dhe Gatuan ShimpazejaKjo këtu është Kanzi. Shimpanzeja e lezetshme që di jo vetëm të ndezë zjarrin me shkrepëse, por edhe të cili gatuajë dreka të shijshme, ashtu sic dijnë të bëjnë dhe shumë amvisa të tjera, por vajza dhe gra të racës njerëzore…Kjo specie mjaft e veçantë jeton në Iowa, SHBA, dhe ka mbi 31 vite që ka mësuar të gatuajë ushqim me një tigan ku përgatit menynë e vet ditore…
Aииå
Aииå
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 14
Reputation : 0
Join date : 28/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi