Programe Forum - Welcome
Si te besh per vete mashkullin / femren Binjak? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si te besh per vete mashkullin / femren Binjak?

Shko poshtë

Si te besh per vete mashkullin / femren Binjak? Empty Si te besh per vete mashkullin / femren Binjak?

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:09 am

Si te besh per vete mashkullin / femren Binjak? Images
Si te besh per vete nje mashkull Binjak

Binjaket eshte nje tip i qete dhe i lire.Femra e tij ideale duhet te jete e afte ta kuptoje ate,te ndaje me te shume interesat dhe ne te njejten kohe te mos e bej te ndihet i genjyer.Eshte nje dashnor brilant dhe aspak monoton.Darka e pare duhet te jete me ushqim origjinal dhe te vecante,pikerisht si ai!

Nje keshille: Per te bere nje surprize te goditur Binjakeve,vishni zhartjere!

Si te besh per vete nje femer Binjak

Ajo eshte nje femer brilante,sportive,e informuar,dinamike dhe e pelqyeshme.Nese do dini ti propozono cdo here dicka te re,jeni bere per te. Duke qene shume e lire dhe e pavarur,veshtire se do kete si aspirate te sajen martesen.Femra Binjaket pelqen ushqimin egzotik dhe veren.

Nje keshille: Propozojini nje shetitje me motorr.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te besh per vete mashkullin / femren Binjak? Empty Re: Si te besh per vete mashkullin / femren Binjak?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:07 am

Kot nuk thon se shenja e Binjakeve shkon me shenjen e Gaforres.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi