Programe Forum - Welcome
Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë

Shko poshtë

Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë Empty Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë

Mesazh nga Master prej Mon Jun 11, 2012 5:51 pm

Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë Bujar-nishani2-300x207
Bujar Nishani sapo është zgjedhur me 73 vota president i ri i Republikës së Shqipërisë. Seanca e pazakontë e raundit të katërt, e cila u shty për shkak të tërheqjes së kandidatit tjetër të mazhorancës Artan Hoxha, filloi rreth orës 17 30 dhe në të u vu re mungesa e kreut të prezencës së SHBA, Alexandër Arvizu, ndërkohë në llozhat e Kuvendit ishin ambasadori i Bashkimit Europian Ettore Sequi, dhe një numër tjetër personalitetesh të huaja dhe të vendit.
Kryeparlamentarja Topalli njoftoi në fillim të seancës se Komisioni i Ligjeve ka shqyrtuar kandidaturën e zotit Bujar Nishani të paraqitur nga 26 deputetë . Më pas u vazhdua me votimin në të cilin nuk morën pjesë deputetët socialistë megjithëse ishin të pranishëm në sallë.
Pas votimit sekretariati për votimin, i cili përbëhej nga Viktor Gumi, Arenca Trashani dhe Armando Subashi numëroi votat e hedhura në kutinë e votit nga ku rezultoi se Bujar Nishani kishte marrë 73 vota, nga 71 votat që i duheshin për tu zgjedhur president i Republikës së Shqipërisë. Gjithsej në votim morën pjesë 76 deputetë, 1 prej të cilave ishte kundër dhe dy të pavlefshme/albobserver/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë Empty Re: Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jun 11, 2012 8:04 pm

sa kot Crying shshss shshss


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë Empty Re: Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë

Mesazh nga Master prej Mon Jun 11, 2012 8:10 pm

Suksese Nishanit


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë Empty Re: Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jun 14, 2012 6:04 am

suksese te pakten shpresoj te bej dicka qe ta nxjerre vendin ton nga kriza
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë Empty Re: Bujar Nishani zgjidhet president i ri i Republikës së Shqipërisë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi