Programe Forum - Welcome
Kupa e Amerikës, Argjentina zhgënjen sërish People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kupa e Amerikës, Argjentina zhgënjen sërish

Shko poshtë

Kupa e Amerikës, Argjentina zhgënjen sërish Empty Kupa e Amerikës, Argjentina zhgënjen sërish

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:46 pm

Kupa e Amerikës, Argjentina zhgënjen sërish Messi-zhgenjim

Zhgënjen sërish Argjentina në Kupën e Amerikës.

Argjentinasit nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 0-0 edhe në ndeshjen e dytë të grupit B, atë ndaj Kolumbisë, pas barazimit 1-1 në ndeshjen e parë me Bolivinë.

Messi dhe shokët e tij janë “përcjellë” me vërshëllima dhe sharje në përfundim të ndeshjes dhe tashmë për ta gjithçka do të vendoset në ndeshjen e fundit të grupit, atë ndaj Kosta Rikës.tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi