Programe Forum - Welcome
Ja sekreti i martesës së Paltrow People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ja sekreti i martesës së Paltrow

Shko poshtë

Ja sekreti i martesës së Paltrow Empty Ja sekreti i martesës së Paltrow

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:07 am

Ja sekreti i martesës së Paltrow Paltrow

Konsiderohen si një prej cifteve më të forta në sistemin e VIP-ave, e megjithatë Gwyneth Paltrow, 38 vjec thotë se martesa e saj me këngëtarin anglez Chris Martin, 34, nuk është perfekte.
"Chris dhe unë kemi uljet dhe ngritjet tona.Kemi shumë gjëra të përbashkëta dhe duhet ta bëjmë që martesa jonë të funksionojë", tha për revistën angleze Easy Living.Aktorja amerikane është martuar me liderin e Coldplay në vitin 2003. Cifti ka dy fëmijë, Apple shtatë vjec dhe Moses, pesë. Sipas Paltrow, për të bërë një martesë të funksionojë duhet që burri dhe gruaja të jenë sa më të sinqertë dhe të komunikojnë sa më shumë.

"Jam shumë e lumtur të mbështes gjithcka bën Chris dhe e njëjta gjë vlen edhe për të", tha aktorja e cmimit "Oscar", e cila shton se është një bashkëshorte tradicionale, e cila kujdeset për shtëpinë dhe mbron familjen.tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja sekreti i martesës së Paltrow Empty Re: Ja sekreti i martesës së Paltrow

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:57 am

e shkreta;ishalla sia dredh edhe kesaj burri sic po bejn shum meshkuj te tjere
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi