Programe Forum - Welcome
Deftesa false, Elbasan, hetim mësuesit e drejtorit të shkollës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Deftesa false, Elbasan, hetim mësuesit e drejtorit të shkollës

Shko poshtë

Deftesa false, Elbasan, hetim mësuesit e drejtorit të shkollës Empty Deftesa false, Elbasan, hetim mësuesit e drejtorit të shkollës

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 9:07 am

Deftesa false, Elbasan, hetim mësuesit e drejtorit të shkollës Polici_vendngjarje8

Policia e Elbasanit kanë nisur procedim penal ndaj drejtorit dhe një mësuesi të një gjimnazi në këtë qytet të cilët akuzohen për falsifikim të një deftese.
Policia tha se ka nisur hetimet për drejtorin e gjimnazit “Dhaskal Todri” Shpëtim Sulonjaku dhe për mësuesin Robert Domazeti.
nga burimet mësohet se dy arsimtarët kanë përpiluar një deftesë me nota të rreme duke ndryshuar notat e një nxënësi me inicialet A.H i cili sipas notave të marra kishte arritur të kalojë klasën e dhjetë por pas ndryshimit ai rezultonte ngelës.
Ndryshimi i notave për nxënësin është bërë pas një konflikti që ky i fundit kishte pasur me mësuesin Robert Domazeti.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi