Programe Forum - Welcome
Mamurras, grabitet me armë argjendaria, ikin autorët People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mamurras, grabitet me armë argjendaria, ikin autorët

Shko poshtë

Mamurras, grabitet me armë argjendaria, ikin autorët Empty Mamurras, grabitet me armë argjendaria, ikin autorët

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 4:48 pm

Mamurras, grabitet me armë argjendaria, ikin autorët Policia_linze6

MAMURRAS – Një argjendari është grabitur sot me armë zjarri në Mamurras. Ngjarja ka ndodhur në dyqanin e shtetases Tixhe Ajazi, ku dy persona kanë hyrë në argjendari me automatik në duar dhe kanë marrë një sasi të konsiderueshme bizhuterish.
Menjëherë pasi kanë marrë bizhuteritë autorët e ngjarjes janë larguar nga vendi i krimit ndërkohë që policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe filloi hetimet.
E njëjta argjendari është grabitur edhe para shtatë muajve në të njëjtën mënyrë. Ndërkohë për ngjarjen e sotme autorët janë të pa identifikuar kurse policia po kryen hetime.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi