Programe Forum - Welcome
Islami: Rama të bashkohet me LSI-në People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Islami: Rama të bashkohet me LSI-në

Shko poshtë

Islami: Rama të bashkohet me LSI-në Empty Islami: Rama të bashkohet me LSI-në

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 7:50 am

Islami: Rama të bashkohet me LSI-në F.0713090821322_m


Deputeti socialist, Kastriot Islami tha se nëse “Edi Rama nuk reflekton, PS-ja do të humbë edhe zgjedhjet e 2013-ës”.
Deputeti socialist, Kastriot Islami tha për News 24 se kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, duhet të bashkojë të majtën dhe veçanërisht duhet të bashkohet me LSI-në. “Rama ka mentalitetin e revolucionit kulturor të Mao Ce Dunit”, tha zoti Islami, duke shtuar se nëse “Edi Rama nuk reflekton, PS-ja do të humbë edhe zgjedhjet e 2013-ës”.

I pyetur se çfarë do të bëjë nëse nuk zgjidhet në strukturat e partisë, zoti Islami tha se “do të qëndroj në PS, madje më fort, sepse jam socialist më i mirë se Rama". "Nuk jam si servilët e Ramës, por do ta them publikisht mendimin tim”, tha ai, duke shtuar se do të jetë "deputet në 2013-ën”. “Nuk më heq dot zoti Rama nga deputet”, tha ai. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi