Programe Forum - Welcome
David Beckham vendos ta quajë vajzën Shtatë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


David Beckham vendos ta quajë vajzën Shtatë

Shko poshtë

David Beckham vendos ta quajë vajzën Shtatë Empty David Beckham vendos ta quajë vajzën Shtatë

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 9:24 am

Vajza e Viktoria, 37 vjeç, dhe David Beckham, 36 vjeç, ka ardhur në jetë në Los Angelos.
Një zëdhënës i çiftit tha se vajza peshonte tre kilogram.
Ndërkohë babai i bebes, futbollisti i njohur, tha se kanë vendosur që ta quajnë vajzën Harper Seven, sipas numrit shtatë që ka mbajtur në bluzë ai kur luante me kombëtaren.
Pas tre djemve, vajza është fëmija e katërt e familjes Beckham.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi