Programe Forum - Welcome
Pershendetje edhe urime per Forumin.! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga DeLeTe prej Sat Aug 06, 2011 12:14 pm

Pershendetje miq te dashur virtual!
Mire se ju gjej, shpresoj te jem i mire pritur dhe te kaloj mir mes jush. :)
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 12:19 pm

Mire se erdhe klm mes nesh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga DeLeTe prej Sat Aug 06, 2011 1:07 pm

Flm HeLp Mire se te gjeta :)


Pershendetje edhe urime per Forumin.! S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga GoCa Yll prej Sat Aug 06, 2011 2:46 pm

mireserdhe DeLeTe :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 06, 2011 6:08 pm

Mirese erdhe ne mesin tone Delete te uroj argetim te kendshem ne mesin tone Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 8:40 am

wellcome
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 07, 2011 9:39 am

Pershendetje edhe urime per Forumin.! App_full_proxy.php?app=4949752878&v=1&size=o&cksum=770cae79c54ae2df5be335e5754024ec&src=http%3A%2F%2Fmedia.bigoo.ws%2Fcontent%2Fglitter%2Ftext_welcome%2Ftext_welcome_131
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 6:56 pm

Mire se ju gjeta te gjithve, faleminderit per mikpritjen :)


Pershendetje edhe urime per Forumin.! S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Snake prej Sun Aug 07, 2011 8:06 pm

Mire se erdhe kalofsh bukur
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 4:00 pm

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Images?q=tbn:ANd9GcQeyLpSjiBjc2UqIm8A4vcU-95ZuNibJp4pvrGuT3Dy3wwVeV8-9A


Pershendetje edhe urime per Forumin.! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:16 am

pershendetje dhe mireserdhe
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:25 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje edhe urime per Forumin.! Empty Re: Pershendetje edhe urime per Forumin.!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi