Programe Forum - Welcome
Ku ju pelqen t''ju puthin??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ku ju pelqen t''ju puthin???

Shko poshtë

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Empty Ku ju pelqen t''ju puthin???

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:02 am

Ku ju pelqen tju puthin
tregon cik...ne ca pjese te trupit?
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Empty Re: Ku ju pelqen t''ju puthin???

Mesazh nga Master prej Wed Dec 14, 2011 8:06 pm

te veshi :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Empty Re: Ku ju pelqen t''ju puthin???

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:26 am

Duan te me puthin ne buze,se mbarojne ma keto meshkujt e sotem per buzet e trasha. Sad
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Empty Re: Ku ju pelqen t''ju puthin???

Mesazh nga Sarita prej Sat Feb 11, 2012 11:26 am

Ne ball Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Empty Re: Ku ju pelqen t''ju puthin???

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 12:11 pm

Te syt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Empty Re: Ku ju pelqen t''ju puthin???

Mesazh nga Melodia prej Thu Feb 16, 2012 1:50 pm

ne buz
Melodia
Melodia
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 06/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Empty Re: Ku ju pelqen t''ju puthin???

Mesazh nga Master prej Thu Feb 16, 2012 3:50 pm

Te gjuha Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku ju pelqen t''ju puthin??? Empty Re: Ku ju pelqen t''ju puthin???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi