Programe Forum - Welcome
Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Shko poshtë

Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?  Empty Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 9:10 am

DASHURIA per enderrimtaret romantik eshte nje gje e pakuptueshme, misterioze, qe te mberthen dhe te con ne dalldisje, qe provohet vetem nje here ne jete. Ata mendojne se dashuria eshte rreptesisht nje ceshtje zemre, dicka qe nuk mund te kuptohet por vetem perjetohet. Dashuria triumfon mbi gjithcka dhe zgjat pergjithmone...

Te biesh ne dashuri me pamjen e jashtme mund te jet mashtruese, sepse mbeshtjellja e shkelqyeshme e nje dhurate nuk tregon asgje per ate qe ka brenda.

Cili mendoni se eshte rreziku nese bie ne dashuri me nje person vetem nga paraqitja e tij/e saj e jashtme?
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?  Empty Re: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Mesazh nga Master prej Sun Aug 07, 2011 9:25 am

Nje shprehje thot mos u genje prej bukurise por vleresoje si dicka te rendesise dmth edhe pamja e jashteme ka ate rendesine e saj por ama te dashurohesh me pamjen e jashtme eshte sikur te vleresosh nje liber nga kapaku Wink


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?  Empty Re: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 6:13 am

E vertet eshte;shpesh here djemve qe jan te bukur ju hyn vetja ne qejf ju duket sikur kan kapur qiellin me dore dhe nuk din as te komunikojne.Duhet paraqitja e jashtme,por edhe ajo shpirterore.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?  Empty Re: Ku qendron rreziku kur bie ne dashuri me paraqitjen e jashtme te nje personi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi