Programe Forum - Welcome
Cfare planifikoni per neser ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare planifikoni per neser ?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 9:41 am

Une neser po pres nje pergjigje per dekumentat Very Happy nqs e marr ate qe dua, do bej gati gjerat e fiuuuu ne shqiperi Very Happy:D:D


Cfare planifikoni per neser ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 09, 2011 9:52 am

neser jam per plazh se na myten streset keq fare


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 10:28 am

Shpi...kisha planifiku dicka te bukur por nuk doli..(


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga KITTY prej Tue Aug 09, 2011 7:06 pm

neser, parukeri, dasem..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 7:11 pm

gjum deri nga ora 9


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Thu Aug 11, 2011 4:06 pm

Neser jam per rruage


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Embelsira prej Thu Aug 11, 2011 4:23 pm

Kam more pushimet tani do vendos se ku do i kaloj


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga DeLeTe prej Thu Aug 11, 2011 9:03 pm

neser ne plazh :)


Cfare planifikoni per neser ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:41 am

ne shtepi...Sad
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 7:39 pm

do dal....:)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Sarita prej Wed Aug 17, 2011 10:19 am

te shkoj te shoqja te ja uroj fejesen Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 17, 2011 10:37 am

se di skam ndonje plan per neser :!: No

Te trashegohet guardian angel shshss shshss


Cfare planifikoni per neser ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Alessia prej Wed Aug 17, 2011 10:55 am

mendoj te shkoj ne plazh...


Cfare planifikoni per neser ? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 17, 2011 11:48 am

Ne shtepi...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 24, 2011 9:29 pm

Mezi po pres te shof dikeeeeee :OOOOOOOOO love uuuuu jhngfc


Cfare planifikoni per neser ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 11:21 am

Ne qytet Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 11:32 am

Neser pune qe ne 8 :o


Cfare planifikoni per neser ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 11:46 am

Esi shkruajti:Ne qytet Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:07 pm

Neser do shkoj ne qytet me Esi Very Happy


Cfare planifikoni per neser ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 12:17 pm

Do pi nje kafe me DeLeTen Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:44 pm

Do dal xhiro me Esi Very Happy


Cfare planifikoni per neser ? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:44 pm

Do kaLoj mire me DeLeTen besoj Cfare planifikoni per neser ? 4080940201

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:17 pm

kam ca pune


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:29 pm

Akoma s'ma pLanifikuzr asgje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Beeeniii prej Tue Sep 13, 2011 7:10 pm

Te shkoj ne shkoll Razz
Beeeniii
Beeeniii
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 30
Reputation : 0
Join date : 29/08/2011
Age : 26
Location : Everywhere

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Wed Sep 14, 2011 12:44 pm

te perditshmen


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 19, 2011 11:30 am

Cfare planifikoni per neser ? 3378097691
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Eclipse prej Mon Sep 19, 2011 6:14 pm

Neser universitet,palester mesime dhe ne darke xhiro Very Happy
Eclipse
Eclipse
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Join date : 18/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Mon Sep 19, 2011 7:08 pm

Gjum mjesi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Unlimited prej Sun Sep 25, 2011 4:03 pm

Sex buz plazhit Very Happy
Unlimited
Unlimited
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 40
Reputation : 0
Join date : 21/09/2011
Age : 32
Location : https://www.facebook.com/sajmir.vlonjati

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 8:16 am

ca pune te vogla


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 03, 2011 12:20 pm

te shetis pak ketu se me kishte marre malli per italy


Cfare planifikoni per neser ? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga KITTY prej Mon Oct 03, 2011 12:31 pm

do dal te bej ca foto..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Alessia prej Mon Oct 03, 2011 5:06 pm

te takoj miqte e mi sepse me kane munguar shumeeeeee.... Sad


Cfare planifikoni per neser ? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Mon Oct 03, 2011 6:59 pm

te shoh ca foto :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Oct 03, 2011 7:00 pm

Pune si gjithmone


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga KITTY prej Fri Oct 07, 2011 5:11 pm

nsr ne panairin e vjeshtes se qytetit..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Tue Oct 11, 2011 1:17 pm

xhiroooooooooooo


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 1:22 am

Kismet........ishalla jemi gjalle deri ateher Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Master prej Sun Dec 04, 2011 12:23 pm

xhiro dhe ca pun


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare planifikoni per neser ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare planifikoni per neser ? Empty Re: Cfare planifikoni per neser ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi