Programe Forum - Welcome
Dita botërore pa makina, Basha shkon nesër në punë me biçikletë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dita botërore pa makina, Basha shkon nesër në punë me biçikletë

Shko poshtë

Dita botërore pa makina, Basha shkon nesër në punë me biçikletë Empty Dita botërore pa makina, Basha shkon nesër në punë me biçikletë

Mesazh nga Master prej Wed Sep 21, 2011 4:28 pm


Bashkia e Tiranës deklaroi sot se është e angazhuar në pastërtinë e qytetit dhe në reduktimin e ndotjeve. “Nesër është dita botërore pa makina. Ky është një moment për të dhënë një mesazh, për t’u kujdesur për qytetin tonë, për ajrin që thithim ne, të afërmit dhe fëmijët tanë. Bashkia e Tiranës, duke nisur nga Kryetari dhe çdo punonjës i saj do të paraqiten nesër në punë me biçikletë, në këmbë ose me mjete të transportit publik, për të përqafuar mesazhin e pakësimit të ndotjes së ajrit dhe të lehtësimit të trafikut. Bashkia e Tiranës fton qytetarët t’i përgjigjen edhe ata këtij mesazhi dhe të japin kontributin e tyre për qytetin, në ditën pa makina”, nënvizoi zëdhënësja Anila Bisha.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dita botërore pa makina, Basha shkon nesër në punë me biçikletë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi