Programe Forum - Welcome
Dita e persosur ne jeten e nje gruaje: People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dita e persosur ne jeten e nje gruaje:

Shko poshtë

Dita e persosur ne jeten e nje gruaje: Empty Dita e persosur ne jeten e nje gruaje:

Mesazh nga Master prej Sun Oct 14, 2012 7:06 pm

Dita e persosur ne jeten e nje gruaje:
08:15 Ta zgjojne me nje te puthur.
08:20 Te shohe teksa peshohet se peshorja tregon dy kilo me pak se diten e meparshme.
08:45 Mengjezim i hershem ne shtrat: leng portokalli i saposhtrydhur dhe simite. Hapje e dhuratave p.sh. zbukurime te shtrenjta te zgjedhura nga nje partner qe ia di mire vleren asaj.
09:15 Nje dush i ngrohte me vajra me ere te mire.
10:00 Venie ne levizje te trupit ne sallonin e
hijeshise trupore me nje trajner privat te pashem dhe
me humor.
10:30 Pispillosje, berje e thonjve me manikyr dhe ti
rregullojne floket.
12:00 Mengjez me shoqen me te ngushte qe sapo ka ardhur
ne qytet me nje mori te rejash per te treguar.
13:00 Te hase ne rruge ish gruan apo ish te dashuren e
partnerit dhe te shohe pa frike se ajo ka shtuar 7
kilo.
15:00 jhngfc
16:00 Sjellje e 3 duzinash trendafila te kuq dhe nje
kartoline nga nje adhurues i fshehte.
16:15 Venie ne levizje te trupit ne sallonin e
hijeshise trupore, ndjekur nga nje masazh prej nje
djali me trup te madh e te fuqishem qe thote se rralle
here ka qelluar t´i beje masazh dikujt me nje trup kaq
te persosur si i asaj.
17:30 Provim plackash me te zgjedhura nga qepjet me te
kushtueshme i cili kthehet ne nje shfaqje mode.
19.30 Darkim per dy veta me qirinj me kercim dhe
komplimente.
22:00 Larje ne vaske me uje te ngrohte me bubla
(vetem).
22:50 Ta sjellin ne shtrat, carcafet te sapolare dhe te
hekurosur.
23.00 Puthje dhe perqafime.
23:15 Renie ne gjum ne krahet e tij te fuqishem.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dita e persosur ne jeten e nje gruaje: Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dita e persosur ne jeten e nje gruaje: Empty Re: Dita e persosur ne jeten e nje gruaje:

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jan 23, 2013 3:57 pm

ehhh sa mir do ishte po kush esht ai mashkull qe ben dicka te till thuj ti
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi