Programe Forum - Welcome
Vdes nga emocionet e puthjes se pare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vdes nga emocionet e puthjes se pare

Shko poshtë

Vdes nga emocionet e puthjes se pare Empty Vdes nga emocionet e puthjes se pare

Mesazh nga Master prej Sat Jun 25, 2011 6:09 pm

Vdes nga emocionet e puthjes se pare Vajza

Një histori e rrallë tragjike ndodhi në Angli, kur një e re 18-vjeçare vdiq nga emocionet e puthjes së saj të parë.

E quajtur Jemma, fatkeqja ishte një vajzë jashtëzakonisht e turpshme, që kishte nisur të frekuentonte një shok të universitetit, tre vjet më i madh se ajo.

Pasi shumë takimesh, ndërsa çifti po shkëmbente puthjen e tij të parë, 18-vjeçarja u rrëzua papritur përtokë.

Djali thirri ambulancën dhe tentoi ta risillte në jetë nëpërmjet mesazhit kardiak, por të gjithë tentativat ishin të kota.

Ngjarja u regjistrua një vit më parë, por mjekët vonuan në gjetjen e një shpjegimi, pasi autopsia zbuloi se adoleshentja nuk kishte asnjë problem në trupin e saj.

Përfundimi i vetëm për stafin mjekësor, ishte një vdekje nga emocionet. Në fakt, pushimet e befta të zemrës janë të njohura, edhe pse të rralla, në rastet kur njeriu përballet me emocione shumë të forta.

Më parë, ishin njohur raste të njerëzve që kishin vdekur pasi ishin trembur papritmas, por kjo është hera e parë, të paktën e regjistruar, që një puthje shndërrohet fatale për një njeri.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi