Programe Forum - Welcome
Fuqia e puthjes People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fuqia e puthjes

Shko poshtë

Fuqia e puthjes Empty Fuqia e puthjes

Mesazh nga Master prej Sat Mar 03, 2012 4:48 pm


Puthjet, gjurmët e thonjve dhe kafshimet e lehta janë pararojë e bërjes seks dhe ngjallin ndjenja të mëdha.
Ku mund të jepen puthje? Gati gjithkund. Konkretisht, puthni sytë e saj, faqet, qafën, gjoksin, gjinjtë, buzët, por edhe brendinë e buzëve të saj të ëmbla dhe të nxehta.
Kama Sutra propozon këto lojëra për ngjalljen e epsheve ndërmjet dashnorëve, të cilët pastaj mund të bëjnë seks me orë të tëra:
1. Puthja pak e rëndësishme
Puthja pak e rëndësishme është ajo kur femra shumë lehtë i prek buzët tuaja me buzët e veta.
2. Puthja drithëruese
Puthja drithëruese është ajo kur femra, së paku për pak çaste, humb marren dhe me sy të mbyllur kap dorën tuaj, duke ju lejuar t’ia kafshoni pakëz buzën e saj të poshtme.
3. Puthja e prekshme
Puthja e prekshme është ajo kur femra për një moment bën turr t’ua rras gjuhën në gojë.
/Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Fuqia e puthjes Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi