Programe Forum - Welcome
Moratti: Agnelli, shko në pushime, harroje titullin   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moratti: Agnelli, shko në pushime, harroje titullin

Shko poshtë

Moratti: Agnelli, shko në pushime, harroje titullin   Empty Moratti: Agnelli, shko në pushime, harroje titullin

Mesazh nga sportnews prej Thu Aug 11, 2011 8:19 pm

Moratti: Agnelli, shko në pushime, harroje titullin   F.0811210745599_m
Presidenti i Interit, Massimo Moratti e ka këshilluar homologun e tij te Juventusi, Andrea Agnelli që të shkojë në pushime dhe të relaksohet para një sezoni ku përsëri Interi do të jetë në krye, në vend se të brengoset tani për titullin e vitit 2006.
Agnelli zbuloi të mërkurën se Juventusi pritet që ta dërgojë rastin e Scudettos 2006 në Gjykatën Ndërkombëtare për Arbitrim Sportiv (CAS), në tentim për ta kthyer atë titull në vitrinat e Bianconerëve. Muaj më parë FIGC konstatoi se Interit nuk mund t’i mirret titulli, për shkak se nuk kishte bazë ligjore.

“Nuk kam asgjë për të thënë më për Scudetton e vitit 2006. Agnelli? Ai duhet të shkojë në pushime dhe të relaksohet pak”, u shpreh Moratti për Il Corriere dello Sport.

sportnews
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 11/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi