Programe Forum - Welcome
Pushime të nxehta në Jalë (VIDEO) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pushime të nxehta në Jalë (VIDEO)

Shko poshtë

Pushime të nxehta në Jalë (VIDEO) Empty Pushime të nxehta në Jalë (VIDEO)

Mesazh nga Master prej Sun Aug 25, 2013 8:19 am

Pushime të nxehta në Jalë (VIDEO) Pushime%20ne%20jale
Ditët e nxehta nuk mund të kalohet vetëm aktivitete të zakonshme, si qëndrimi në shezlong apo larja në det. Ditët mund të kalojnë edhe më “çmendur”. Videoja është bërë në Jalë, në një lokal, ku shikohet një striptiste që kërcen sipër banakut dhe pushues të mbledhur për t’u argëtuar në tingujt e muzikës dhe spektaklit të kërcimtares. Thoni që shqiptarët nuk dinë të zbaviten?!Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pushime të nxehta në Jalë (VIDEO) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi