Programe Forum - Welcome
Kaka pranë Milanit? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaka pranë Milanit?

Shko poshtë

Kaka pranë Milanit? Empty Kaka pranë Milanit?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 16, 2011 2:56 pm

Kaka pranë Milanit? F.0815233100167_m
Milani mund ta ketë në skuadër për fillimin e sezonit të ri mesfushorin legjendar, Leite Kaka.
Përkundër deklaratave të Adriano Gallianit se transferimi i Kakas është i pa mundur, mediat italiane thonë se me kalimin e kohës gjasat për transferimin e Kakas në San Siro janë duke u rritur.

Besohet se Kaka pritet ta shqyrtojë pozicionin e tij në fundjavë, pasi çdo lënie jashtë fushe ndaj Barcelonës të mërkurën në ndeshjen kthyese të Superkupës do të thoshte se ai do të kërkonte publikisht kthimin në Milanello, qoftë në formë huazimi, qoftë me transferim direkt.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kaka pranë Milanit? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi