Programe Forum - Welcome
Vajza 15 vjeçare bie në dashuri përmes Facebook-ut dhe përfundon në prostitutë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza 15 vjeçare bie në dashuri përmes Facebook-ut dhe përfundon në prostitutë

Shko poshtë

Vajza 15 vjeçare bie në dashuri përmes Facebook-ut dhe përfundon në prostitutë Empty Vajza 15 vjeçare bie në dashuri përmes Facebook-ut dhe përfundon në prostitutë

Mesazh nga Master prej Thu Aug 18, 2011 8:15 pm


Siç e quajnë mediat gjermane, Mona (15), e cila jetonte me nënën e saj në një fermë kuajsh në një provincë në Gjermani, Schleswig-Holstein, është zhdukur.
Më parë këtë vit, ajo filloi që shumë kohë të kaloj në internet, Facebook. Në Facebook ajo u takua me pakistanezin (25) me të cilin ra në dashuri.
Në maj të këtij viti, Mona i tha nënës së saj se po shkon për të vizituar një mik të sajin. Pas kësaj ajo nuk u kthye më në shtëpi. Nëna e vajzës në dhomën e saj e gjeti një listë të çmimeve për shërbime seksuale.
Ajo (nëna) menjëherë e lajmëroi policinë dhe e raportoi zhdukjen e vajzës.
Menjëherë u kuptua se pakistanezi i cili kishte luajtur me dashurinë e vajzës e kishte detyruar atë që të merret me prostitucion.
Policia e gjeti shumë shpejtë faqen e internetit ku vajza ishte duke ofruar shërbime seksuale. Ata e gjetën Monën në Hanover. Më pas ajo u dërgua në një klinikë për trajtim. Megjithatë, vajza u arratis nga klinika – që atëherë ajo trajtohet e zhdukur (që nëntë ditë).
Policia po vazhdon ta kërkoj vajzën.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vajza 15 vjeçare bie në dashuri përmes Facebook-ut dhe përfundon në prostitutë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi