Programe Forum - Welcome
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 7:51 am

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Ue po


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 9:18 am

pse akoma sja ke fal mo???:pp
un do e beja ateher kur te sigurohesha per dashurine e tij...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:22 am

ndryshon per femrat


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 31, 2011 9:30 am

po si gjithmon, femrat kane dicka me ndryshe se mashkujt qe vlen me shume...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:37 am

hehehe sa keq qe sna dalloni dot...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 31, 2011 5:46 pm

besoj se po nese e dua aq shume sa ti jap gjithecka qe kam tja fal tja jap ne duar :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:51 pm

Vetem nese me marton,,se perndryshe JO

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga Master prej Thu Feb 09, 2012 5:58 pm

trupin po shpirtin jo Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Feb 10, 2012 10:35 am

Nese eshte i vertetyi sigurisht pa asnje pike problemi.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...? Empty Re: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi