Programe Forum - Welcome
Divorci si nje e drejte njerzore apo nje gabim ne momente nxitimi... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Divorci si nje e drejte njerzore apo nje gabim ne momente nxitimi...

Shko poshtë

Divorci si nje e drejte njerzore apo nje gabim ne momente nxitimi... Empty Divorci si nje e drejte njerzore apo nje gabim ne momente nxitimi...

Mesazh nga Master prej Wed Aug 31, 2011 9:08 am

Shpesh citohet me nje eufori se perqindja e divorceve ne Shqiperi po rritet dhe nga shpejtesia e mendimit konkludojme se kjo vjen nga nje sens civilizimi i shoqerise..A eshte e vertet kjo apo ne mbetemi shoqeria me absurde ne rajon dhe zhvillimet e shpejta ne ekonomi po na demtojne identitetin moral? Te divorcohesh eshte normale por argumenti per te bindur nje mentalitet te cunguar nga injoranca mbetet problem..Si e mendoni kete fenomen ne kenveshtrimin shqiptar te shoqeruar me nuanca papergjegjshmerie?..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Divorci si nje e drejte njerzore apo nje gabim ne momente nxitimi... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Divorci si nje e drejte njerzore apo nje gabim ne momente nxitimi... Empty Re: Divorci si nje e drejte njerzore apo nje gabim ne momente nxitimi...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:26 am

Un mendoj se eshte nje gabim nxitimi,kur eshte edhe e drejte njerezore.Marrin vendime kur i din shum mire pasojat.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi