Programe Forum - Welcome
Do me pranoni dhe mua ketu..? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do me pranoni dhe mua ketu..?

Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:26 pm

Quhem ALbana
Vija nga Kosova qyteti Mitrovice
Jam 27 vjeçe
Uroj te kaLoj mire mes Jush....
Ju pershendes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 2:30 pm

mire se erdhe mes nesh shpresoj te pelqeje forumi dhe te kalosh bukur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do me pranoni dhe mua ketu..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 02, 2011 2:31 pm

Albana nese je ajo qe mendoj une mirese erdhe edhe argetim te kendshem ne mesin tone . kahshsh


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:39 pm

Flm mire se ju gjej
Por me intereson te dij pse mesazhet private me jane ndaLuar posa u regjistrova une ketu..?
Dua nje sqarim une

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 02, 2011 2:44 pm

Esi ti bllokova une tani edhe po ta dish se kush jam do thuash ok po do te hapet perseri pasi ti besh 50 postime sepse e bere te aktivizohen per te gjithe kur te kalojne 50 postimet
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:46 pm

Pse kush je ti ne te vertet..?
Mendoj qe nuk beje ndonje te keqe ne forum tjera e them,,mbase me njofke ti mua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 02, 2011 2:48 pm

Thjeshte aktivizova opcionin qe te hapen pas 50 postimesh Klea jam
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:49 pm

O mi shejtonje a ti cenke a..Te marrt e mira ty lol!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 02, 2011 2:52 pm

Hahaha eeeeee ori po bej 50 postime edhe te hapen vete mp kahshsh


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 2:53 pm

po ti nuk njeh njeri ne kete forum pse tu desh mp qe sa u regj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do me pranoni dhe mua ketu..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 2:56 pm

Eshte e vertet nuk njjof ndokend vec KLeas...Vetem mu duk e cuditshme sepse nuk e kam ditur qe keshtu jane rreguLLat e forumit
FLM per mirekuptim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 3:17 pm

shpresoj te na kesh kuptuar


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do me pranoni dhe mua ketu..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 3:29 pm

Patjeter...Jam cog qe kuptoj mjaft shume Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 3:37 pm

se vej ne dyshim Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do me pranoni dhe mua ketu..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 4:20 pm

Por kjo puna e mesazheve private s'eshte ne rreguLL
E shef kam bere mbi 50 postiem dhe PM s'ka

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 4:25 pm

postimet me vrull per mp i bere


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do me pranoni dhe mua ketu..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 4:30 pm

Nuk i bera per PM,,thjesht nga deshira ime,,thjesht kisha knaqesi te jem pjes e ketij forumi....Vetem fjaLet e juaja nuk perputhen me ato qe thot ju

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 4:31 pm

Ke drejt per kete po sapo te kthehet klea te kthen pergj besoj te pret puna deri ateher


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do me pranoni dhe mua ketu..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 4:34 pm

Mire une do pres...Vetem nqs PM vazhdojn te jene te ndaLuara une do Largohem nga ketu..sdo rri asnje minut

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 02, 2011 4:41 pm

Tani je ok


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do me pranoni dhe mua ketu..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 02, 2011 5:07 pm

Esi shkruajti:Mire une do pres...Vetem nqs PM vazhdojn te jene te ndaLuara une do Largohem nga ketu..sdo rri asnje minut

Albana presionet e din shum mire qe un si kam qef edhe un te them nese e mendon keshtu rruge te mbare nga ke ardhur lale ste mbajme me zor MP ti mbylla une sepse di motivet e tuaja edhe duke e ditur kete gje veprova prandaj eshte e kote te thuash do largohesh per mua e ke rrugene e hapur edhe e din ti shum mire qe un nuk i lutem njeriut te rri apo te iki kete ti me njeh shum mire mua ..


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 02, 2011 5:21 pm

MIRESERDHE...ia kalosh mire midis nesh dhe klm....


Do me pranoni dhe mua ketu..? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Alessia prej Fri Sep 02, 2011 5:23 pm

Do me pranoni dhe mua ketu..? Images?q=tbn:ANd9GcTizB7KYN1jVWhvyTosoZfdnvT_1IGFLt0iLH1eJP1H-8u7e046


Do me pranoni dhe mua ketu..? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 11:23 am

Zeshkane shkruajti:
Esi shkruajti:Mire une do pres...Vetem nqs PM vazhdojn te jene te ndaLuara une do Largohem nga ketu..sdo rri asnje minut

Albana presionet e din shum mire qe un si kam qef edhe un te them nese e mendon keshtu rruge te mbare nga ke ardhur lale ste mbajme me zor MP ti mbylla une sepse di motivet e tuaja edhe duke e ditur kete gje veprova prandaj eshte e kote te thuash do largohesh per mua e ke rrugene e hapur edhe e din ti shum mire qe un nuk i lutem njeriut te rri apo te iki kete ti me njeh shum mire mua ..
Dhe ti e mire qe me nuk jam e tiLL une zonjush...As une nuk te Lutem ty per asgje,,po shifet se cfare je
Mos mendo qe jame budaLLaqe dhe mund te me mashtrosh mua
ALesia mire se te gjej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Master prej Sun Sep 04, 2011 11:27 am

goca rrini mir se ju vdiqa


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do me pranoni dhe mua ketu..? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 2:10 pm

Mendoj une rri aq mire,,s'jam ajo qe beje zenka e para me dike

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga stv2008 prej Sun Sep 04, 2011 3:00 pm

JU MIRSE TE VINI MOJ ESI POR NE NJERZ DUM QOFSHIN ATO TE KRISHTER APO MYSLIMAN RENDESI QE TE JENE SHQIPTAR,POR EDHE TE HUAJ PRANOJM
MIRSE ERDHE DHE KALOFSH BUKUR DHE TE NDJEHESH REHAT MIDIS NESH
OOOOOOOLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEE


Do me pranoni dhe mua ketu..? Rmjllujpg
Do me pranoni dhe mua ketu..? 2uz7cp0Do me pranoni dhe mua ketu..? 2uz7cp0Do me pranoni dhe mua ketu..? 2hwhe1_thjpgDo me pranoni dhe mua ketu..? 2uz7cp0Do me pranoni dhe mua ketu..? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Sep 05, 2011 6:54 am

Mireserdhe Gezohem qe edhe 1 pjese e Shqiperise u bashkua perseri....


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 7:57 pm

Stv dhe Goc YLLi mire se ju gjej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:46 pm

ke ardhur ne nje vend te mire... nccddda


Do me pranoni dhe mua ketu..? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 11, 2011 11:32 am

Tani po pergjithmon ALesia,,sepse KLea { Zeshkanja } dhe Master e kerkojn kete nga une qe te Largohem nga ketu,,andaj dhe une po e beje thjesht s'dua qe prezenca ime te jete bezdisese per dike.....LAMTUMIRE

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Embelsira prej Sun Sep 11, 2011 11:44 am

Esi shkruajti:Tani po pergjithmon ALesia,,sepse KLea { Zeshkanja } dhe Master e kerkojn kete nga une qe te Largohem nga ketu,,andaj dhe une po e beje thjesht s'dua qe prezenca ime te jete bezdisese per dike.....LAMTUMIRE

Ku eshte problemi jot Esi kur ne nje kohe i ben vete gjerat edhe flet per te tjeret kur si njeh ok ..Ndersa un ty te njoh me kohe keshtuqe mos fol kot para kohe nese ke dicka me mua ekzistojne mp po te kritikosh dike kur as qe e njeh aspak .prandaj nese iken asnje ste mban me zor edhe te uroj rruge te mbare


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:59 pm

pershendetje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:35 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do me pranoni dhe mua ketu..? Empty Re: Do me pranoni dhe mua ketu..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi