Programe Forum - Welcome
hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Snow prej Mon Jul 04, 2011 9:53 am

hi all un jam Snow me kalimin e kohes do njofemi
Snow
Snow
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 20/06/2011
Age : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 9:54 am

Hahah wellcome snow
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Snow prej Mon Jul 04, 2011 10:07 am

mir se te gjeta lalu e hajde urime per forumin te uroj gjith te mirat suksese Very Happy
Snow
Snow
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 20/06/2011
Age : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 10:44 am

Flm
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Embelsira prej Mon Jul 04, 2011 1:35 pm

Mire se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin tone Very Happy

Sa lek don se jep shefi i modh se un skam gjo Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 1:39 pm

e lek sa doni
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Honey prej Mon Aug 08, 2011 5:17 pm

hello xemlaa :) mire se erdhe Razz
Honey
Honey
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 3
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 30
Location : USA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:59 pm

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Images?q=tbn:ANd9GcTjlqwNogQtWZE4JaqoSxgw6DOxfYdKeQnZnjbnmRiUWzO2bMigKA


hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:18 am

aahhaahaha mireserdhe............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:23 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P Empty Re: hi me than te vi ketu se jepni lek me qira :P

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi