Programe Forum - Welcome
Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 1:59 pm

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:38 pm

Tek mua ''SINQERITETI''

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Master prej Thu Sep 08, 2011 4:20 pm

Besnikeria.....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:27 pm

Sinqeriteti dhe kjo mbarapa qe ndez meshkujt Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? 4080940201

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Master prej Thu Oct 06, 2011 7:36 am

intuita


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga KITTY prej Thu Oct 06, 2011 2:25 pm

syt...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Master prej Fri Nov 04, 2011 2:46 pm

shijet :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Nov 07, 2011 2:30 am

sinqeriteti, karakteri dhe besimi ndersa nga ana fizike mund te them trupi dhe buzqeshja....
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Master prej Wed Dec 14, 2011 8:15 pm

2 gjera memorien dhe tjetra sme kujtohet :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga KITTY prej Thu Dec 15, 2011 4:16 pm

ironia qe perdor me personat qe mendojne se po perdorin ironi me mua..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:27 pm

sinqeritetin.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ? Empty Re: Cfar ju pelqen tek vetja ose diqka qe e cilesoni si armen me te forte tuajen ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi