Programe Forum - Welcome
Te duash apo te te duan?! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Te duash apo te te duan?!

Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:43 pm

Te duash apo te te duan?!Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te duash apo te te duan?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Re: Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga Master prej Mon Sep 12, 2011 1:43 pm

Me kohet qe kane ardhe me mrie te te duan se po ti duash te bejne zborin


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Te duash apo te te duan?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Re: Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 12, 2011 5:27 pm

ti dua nje ehr e te me duan dyfish, me mir skhu sepse ndryshe vuan shume...:S
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Re: Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga Sarita prej Mon Sep 12, 2011 6:18 pm

pajtohem me ket lart Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Re: Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga VLoNjate prej Fri Dec 02, 2011 4:32 am

Gjithcka duhet te jet reciproke...


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Re: Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga Alessia prej Fri Dec 02, 2011 4:29 pm

ti dua shume dhe te me duash shume...


Te duash apo te te duan?! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Re: Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:29 am

Asnjeren,pasi po e desha nuk me do,po me deshi nuk e dua ka lendim nga te dyja anet.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Re: Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga Estrela prej Tue Feb 28, 2012 9:28 pm

Nese nuk dine te duash nuk do t'a kesh ate mundesi as te te duan..
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te duash apo te te duan?! Empty Re: Te duash apo te te duan?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi