Programe Forum - Welcome
Ndërhyrjet në jetën private të VIP-ave, FBI nis hetimet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ndërhyrjet në jetën private të VIP-ave, FBI nis hetimet

Shko poshtë

Ndërhyrjet në jetën private të VIP-ave, FBI nis hetimet Empty Ndërhyrjet në jetën private të VIP-ave, FBI nis hetimet

Mesazh nga Master prej Fri Sep 16, 2011 5:43 pm

Ndërhyrjet në jetën private të VIP-ave, FBI nis hetimet Facebook2
FBI nisi hetimet për ndërhyrjet pirate në telefonat apo kompjuterët e personave të famshëm, fotot e të cilëve janë publikuar nga hakerat në faqe të ndryshme gosip në internet.
E fundit nga lista VIP që u prek nga publikimi i fotove personale është aktorja Skarlet Xhohanson, një foto nudo e së cilës është shfaqur në internet, e vjedhur nga celulari i saj.

Sic njoftojnë rrjetet e lajmeve Gosip on line, FBI po heton për persona apo grupe që janë përgjegjës për një seri ndërhyrjesh në kompjuterat e figurave të profilit të lartë.

Mila Kunis gjithashtu është vjedhur në fondin e fotove personale sikundër edhe bashkëpunëtori i saj në “Friends ëith Benefits”, Xhastin Timberleik.
Fotot e tyre janë publikuar në internet ndërsa më herët edhe Xhesika Alba denoncoi një vjedhje të tillë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ndërhyrjet në jetën private të VIP-ave, FBI nis hetimet Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndërhyrjet në jetën private të VIP-ave, FBI nis hetimet Empty Re: Ndërhyrjet në jetën private të VIP-ave, FBI nis hetimet

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 16, 2012 4:58 am

edhe per ket pun esht fbi;e vipat e shkrete i ka zen halli
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi