Programe Forum - Welcome
Lacio ekipi ideal për Sisen People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lacio ekipi ideal për Sisen

Shko poshtë

Lacio ekipi ideal për Sisen Empty Lacio ekipi ideal për Sisen

Mesazh nga Master prej Tue Jun 28, 2011 4:11 pm

Lacio ekipi ideal për Sisen Main_sise

Francezi Djibril Sise është fare pran transferimit në skuadrën italiane, Lacio.Menaxheri i lojtarit, Piola ka thënë për mediat italiane se Lacio do të ishte skuadër ideale për të.

Sipas menaxherit të sulmuesit francez, Sise bashkë më Klosen dhe Zaraten do të formonin një sulm të rrezikshëm për skuadrat kundërshtare.

“Klose dhe Zarate janë kampion të mëdhenj dhe do të ishte e mahnitshme që Sise të luan më ta”, ka thënë menaxheri Piola.

Sise pritet që shumë shpjet edhe zyrtarisht të firmos kontratën katër vjeçare me Lacion, ndërsa ky lojtar do të fitonte 2.1 milionë euro në sezon. Francezi në sezonin e fundit ishte pjesë e Panatinaikosit.ekonomisti
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi