Programe Forum - Welcome
djali ideal...:D People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

djali ideal...:D

Shko poshtë

djali ideal...:D Empty djali ideal...:D

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 06, 2011 5:05 pm

AI cuni ideal :

1. Te jep xhaketen e tij kur ke ftohte..
2. Te dergon sms edhe per gjene me te vogel!
3. Te puth edhe ne sy te shokeve te tij..
4. Ka besim tek ty me shume se te cdokush tjeter..
5. Te thote se je e bukur edhe kur je me floke te crregullta..
6. Te shikon ne sy kur te flet..
7. Te jep leje qe ndo1her ti prishesh floket..
8. Te fal per gabimet e tua..
9. Te shikon sikur ti je e vetmja vajze qe egziston..
10 .Te kilikos dhe kur ti i thua mjaft!
11. Te le te flesh ne krahet e tij..
12 .Del me ty, kenaqet me ty, pastaj te puth..
13. Rri zgjuar ter naten me ty, sa here qe ti je keq..
14. Shikon filmin tend te preferuar..
15.Te puth ne balle..
16. Te puth nen shi, dhe kujdeset per ty pasi semuresh..
17. Te ben te ndihesh e rendesishme..
18. Kur bie ne dashuri me ty, e tregon ne cdo menyre qe mundet..
19.Thote se te do, sic nuk ka dashur as1 me pare...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 06, 2011 5:09 pm

djali ideal thjehst nk ekziston...:SS
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 5:49 pm

dmth un qenkam ideal jo per ashtu por 80 perq te atyre i kam ber.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

djali ideal...:D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 5:49 pm

po vajzen ideale sna e that


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

djali ideal...:D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 06, 2011 5:52 pm

Uf me ka futur ne mendime se deri tani se kam takuar djalin ideal sepse nuk ekziston nje i tille Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 5:57 pm

Sa pesimiste gocat Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

djali ideal...:D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 06, 2011 6:18 pm

master goca ideale mjafton te jete goc edhe eshte idealja po me vjen keq per cunat qe sgjen dot nje te tille..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 06, 2011 6:20 pm

HeLp shkruajti:Sa pesimiste gocat Razz

Po ti si i thuas vetes tende qe je ideal ..se besoj qe ekziston nje gje te tille sepse te gjithe kemi difekte si mashkulli edhe femra prandaj mos i beni iluzion vetes Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga GoCa Yll prej Sun Aug 07, 2011 6:03 am

n afersisht si ky e kam kshu qe skam ca them Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 8:52 am

Idealja eshte shume e veshtire
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 7:58 am

e veshtire por jo e paarritshme click..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 8:00 am

Kush plet per te paarritshmen Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

djali ideal...:D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 8:03 am

skam thene se ka gjera te paarrithshme , vetem nese mungon vullneti../:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:37 am

pallavra,se djali ideal nuk ekziston................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga SunShiNe prej Thu Aug 23, 2012 2:50 pm

Sikur te egzistonte me te vertet nje djal qe ben gjysmen e ktyre, ose te pakten te jet i sinqert sa me fat do ishim :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Master prej Thu Aug 23, 2012 2:58 pm

Pse ska a Sad


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

djali ideal...:D Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

djali ideal...:D Empty Re: djali ideal...:D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi