Programe Forum - Welcome
Pyetje drejtuar besimtareve musliman People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pyetje drejtuar besimtareve musliman

Shko poshtë

Pyetje drejtuar besimtareve musliman Empty Pyetje drejtuar besimtareve musliman

Mesazh nga Golden Age prej Wed Jun 29, 2011 2:02 pm

Selamun Alejkum

Paqja & meshira e Zotit qofte mbi t'gjithe. Ketu mund t'parashtroni pyetje ne lidhje me besimin Islam, ne lidhje me keqkuptimet qe i keni ndaj Islamit. Pyetjet mundesisht te behen ne menyre te drejt e jo provokative. Presim pyetjet nga t'gjithe besimtaret, perfshire edhe ata jo-musliman. Flm per mirekuptim !

Golden Age
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 3
Reputation : 0
Join date : 19/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pyetje drejtuar besimtareve musliman Empty Re: Pyetje drejtuar besimtareve musliman

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 9:08 am

ajleku selam


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi