Programe Forum - Welcome
 Latest Dreambox Keys Files People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latest Dreambox Keys Files

Shko poshtë

 Latest Dreambox Keys Files Empty Latest Dreambox Keys Files

Mesazh nga stv2008 prej Mon Oct 24, 2011 6:53 pm

Latest Dreambox Keys Files24.10.2011

Ccam&Mgcamd keys

TV Globo International (13,0°E)11.585V S/R 27500 FEC 3/4
Canal Digitaal (006A)19°E [SECA MOSC] Key
AustriaSat / ORF (19.2E Cryptoworks)
Cablecom (Swiss cable network) ident 7301 [Nagra2]
CanalSat (022610) Viaccess2.6 Key 08 (19.2°E) ->11739 V & 11778 V & 11973 V 27500 3/4 & 12552 V & 12663 H 22000 5/6
Canal+ NL (19,2*E) ID 006A[SECA MOSC]
Teleclub (Swiss cable network) ident 3B01 [Nagra]
NBA TV 11054 H 30000 5/6 Türksat 2A/3A @ 42° East
FTC FR Astra 19.2°E ident 0085 key [SECA MOSC]
NUMERICABLE ident 0084 [SECA MOSC] Key (Next)
Canal+ 19°E ident 0081 [SECA MOSC] Key (Next)
Telespazio Hungary (Ex Mediatech Amos 4°W) ID002A (Next)
Rai 13°East Hotbird 11766V & 10992V 27500 3/4; (Next)19.10.2011.
Canal Digital NL Irdeto 2 (19°E) ->12344 H 27500 3/4 & 12515 H & 12722 H 22000 5/6 MgCamd 1.37


24.10.2011.
Zee TV Irdeto2 (13.0°E) ->11642 H 27500 3/4 MgCamd 1.37
Bulsat (HelasSat, 39°E) Irdeto 2, ID 0604 MGcamd1.37

Kodi:
http://www.filejumbo.com/Download/9062F92AFE4DF4D8


 Latest Dreambox Keys Files Rmjllujpg
 Latest Dreambox Keys Files 2uz7cp0 Latest Dreambox Keys Files 2uz7cp0 Latest Dreambox Keys Files 2hwhe1_thjpg Latest Dreambox Keys Files 2uz7cp0 Latest Dreambox Keys Files 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi