Programe Forum - Welcome
Femra me gjoksin më të bukur në botë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femra me gjoksin më të bukur në botë

Shko poshtë

Femra me gjoksin më të bukur në botë Empty Femra me gjoksin më të bukur në botë

Mesazh nga Master prej Mon Jan 02, 2012 1:36 pm

Femra me gjoksin më të bukur në botë Denise_jacobi-237x300
Emri i saj është Denise Milani. Ajo është bërë e famshme për shkak të gjoksit të saj, i konsideruar si më i bukuri në botë. Matjet e saj janë 100-50-86, flokët dhe sytë e saj të erret i japin një bukuri që duken sikur përpiqen të konkurrojnë me cilësitë e saj të tjera.

Emri artistik i saj është Denise Jacobi, vajza modele nga Republika Ceke ka bërë të cmendet internetin nga klikimet për imazhet e saj.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Femra me gjoksin më të bukur në botë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi