Programe Forum - Welcome
Thoni Dicka.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Thoni Dicka....

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Thoni Dicka....

Mesazh nga Sarita prej Fri May 11, 2012 11:37 am

Kujdes mendimeve tuaja, sepse ato bëhen fjalët e tua!
Kujdes fjalët tuaja, sepse ato bëhen vepra e tua!
Kujdes veprat tuaja, sepse ato bëhen zakonet tuaja!
Kujdes zakoneve tuaja, sepse ato bëhen Karakteri juaj!
Kujdes Karakterit tënd, sepse ai bëhet "Fati i juaj''!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 4:41 am

13;13akrepat e ores shenuan,
ne ate moment syt e mi hijeshuan,
u gezova dhe thash se dikush e don shpirtin tim,
por kur pash se ora ishte gabim.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 4:42 am


O Zoti im më jep forcë t'a fitoj betejën e "përgjakshme" me kohën
më jep kurajo të vazhdoj ëndrrën time, më ndihmo të gjej thesarin e cmueshëm të sukseseve
por mbi të gjitha Më jep shëndetin... pa të cilin spo mundem të njoh më as forcën e as kurajon !
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Sarita prej Mon May 14, 2012 1:45 pm

Kush duhet të fajësohet kur një gjethe bie nga pema..?? Era, që fryu dhe e largoi tej, pema që e la te shkonte, apo vetë gjethja që nuk u përpoq mjaftueshëm të mbahej fort ?? Asnje nuk duhet gjykuar! Eshtë vetë procesi i jetës.Mos lër të kalojë koha duke fajësuar veten për gjërat që nuk ke bërë, për fjalët që nuk ke thënë, apo për dashurinë që nuk ke treguar! Jeta është shumë e shkurtër, prandaj bëji tani përpara se të jetë tepër vonë...!!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Sarita prej Mon May 14, 2012 1:47 pm

Kjo është gjëja më e keqe .Kur sekreti qëndron i mbyllur brenda , jo për mungesë të dikujt që ta tregojë por për mungesë të një veshi që të dijë të dëgjojë !
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Mon May 14, 2012 2:28 pm

Erdhi sara shshss


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Sarita prej Mon May 14, 2012 2:31 pm

Ang3l shkruajti:Erdhi sara Thoni Dicka.... 2490402746Pershendetje Ang3l si je??Thoni Dicka.... 4165814333 Thoni Dicka.... 4165814333
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Mon May 14, 2012 2:43 pm

mire po ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Sarita prej Mon May 14, 2012 3:01 pm

Ang3l shkruajti:mire po ti Thoni Dicka.... 4165814333

Gz per tyy ..mire dhe une jam Thoni Dicka.... 2407467121
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga VLoNjate prej Tue May 15, 2012 2:47 am

"dicka" lol!


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Tue May 15, 2012 4:52 am

Kur te me njohesh me mire;fol per mua;ose rri me gojen mbyllur me beso ngjan me bukur
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Estrela prej Fri May 18, 2012 8:35 pm

Zoti na ka dhene syte jo per te ofenduar,por per te pare pertej situatave, buzet jo per te kritikuar por per te folur te verteten, duart jo per te gjuajtur dike por per te dhene ndihme, veshet jo per tu bere te pandjeshem por per te degjuar nje ze qe vuan. Cdo gje ka nje qellim dhe duhet perdorur ne menyren e duhur!
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Embelsira prej Fri May 18, 2012 8:58 pm

Në këtë botë të ndryshimeve të përhershme, kam vendosur të jem fleksibile në çdo pikëpamje. Jam e gatshme të ndryshoj veten dhe bindjet e mia që ta përmirësoj cilësinë e jetës sime dhe të tërë botës. Trupi im më do, pavarësisht si veproj ndaj tij. Trupi im më dërgon porositë të cilat tash i dëgjoj me kujdes. Dhe tash jam e gatshme t’i pranoj porositë. Do t’ia kushtoj vëmendjen e duhur dhe do t’i bëj përmirësimet e nevojshme. Trupit tim ia dhuroj të gjitha të nevojshmet, në çdo pikëpamje, që t’ia kthej shëndetin e mirë. E thërras fuqinë time të brendshme sa herë të kem nevojë. Kështu edhe është.


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Sat May 19, 2012 6:21 pm

Plasi romanticiteti Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 20, 2012 5:32 am

nje fjal nje shikim
dy zemra nje shikim,
nje puthje dhe dy pika lot,
je arsyeja qe jetoj ne ket bot.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga KITTY prej Mon May 21, 2012 10:07 pm

Mos qaj!!! Sepse ne bote ekzisto gjithnje nje person qe jeton per buzqeshjen tende :)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Embelsira prej Tue May 22, 2012 1:15 pm

Ngushellime nga ana ime te gjithve Familjareve te Himares qe humben femit e tyre ne kete Aksident tragjik ..Humbje e madhe shume Sad


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga SunShiNe prej Tue May 22, 2012 2:33 pm

Sot zoti ka vendosur per popullin Shqiptar nje mengjes te keq e plot dhimbje...
Ngushllime te gjitha atyre familjeve.. E sherim te shpejt te plagosurve..
Le te lutemi te gjithe qe shpirtrat e tyre te prehen ne paqe, dhe qe kurr mos te kemi me nje mengjes te tille...
Allahu ishalla i jep forc atyne familjarve me e perballu ket tragjedi Sad Sad Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Embelsira prej Wed May 23, 2012 6:54 pm

po ha darke pastaj te merem me forumin mcncdd


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga KITTY prej Sat May 26, 2012 8:07 pm

Është shumë e vështirë kur dikush të prek zemrën e më pas zhduket.. të jep dorën e më pas largohet...të detyron të ëndërrosh dhe më pas të zgjon...<3 <3 <3
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga SunShiNe prej Sun May 27, 2012 8:24 pm

Të falësh është pak a shumë si të heqësh një kepuce që të rri shumë e ngushtë. Këmbët, në fillim do të dhembin dhe do të mbeten të lënduara, por nëse ke durim, nëse i bën masazh butësisht, do të shplodhen dhe gjaku do të fillojë të qarkullojë. Së shpejti do të zhduket çdo gjurmë e asaj që ndodhi, dhe dhimbja do të mbetet vetëm një kujtim i mjegullt.


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Estrela prej Sun May 27, 2012 10:16 pm

Nuk kam gjume sonte.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Sun May 27, 2012 11:00 pm

as une


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 28, 2012 1:56 pm

mos qaj nese te tjeret qeshin me dhimbjen tende;sepse zoti ose vet jeta e tyre do hakmerret me ta.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga KITTY prej Tue May 29, 2012 8:55 pm

Ndonjeher lodhesh aq shume nga sjellja e te tjereve, saqe preferon me mire ti largosh nga vetja sesa te vazhdosh te lendohesh me shume...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Tue May 29, 2012 8:59 pm

Du me kahshsh kitty kahshsh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 30, 2012 4:15 pm

Kurre nuk qaj para njerezve qe me urrejne,sepse me quajn frikacake;e mbi te gjitha jam mese e forte se kurre.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga SunShiNe prej Wed May 30, 2012 4:29 pm

"dhe meson qe …aroma e kafese ne mengjes eshte nje ritual i vogel lumturie".Qe mjaftojne notat muzikore te nje kenge, ndjesia e nje libri, me ngjyra qe ngrohin zemren…nje ze ne telefon, nje mesazh i papritur…fetyra e maces apo qenit tend, per te ndjere nje lumturi te lehte.’ Sepse lumturia eshte e perbere nga gjerat e vogla …por te cmuara''…


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga KITTY prej Wed May 30, 2012 8:05 pm

Ang3l shkruajti:Du me kahshsh kitty kahshsh


Ta them dhe un dicka??? Te dua shume...Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Master prej Wed May 30, 2012 8:07 pm

me too kix


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Thoni Dicka.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Jun 02, 2012 2:44 pm

Nuk jam nga ata tipa qe dua te bie ne sy te te tjereve,prandaj i urrej njerezit qe duan te bien ne sy.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Alessia prej Sat Jun 02, 2012 5:22 pm

pershendes Ang3l qe eshte online...<3


Thoni Dicka.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga KITTY prej Tue Jun 05, 2012 9:24 pm

- Nuk Te Kerkoj ? Sepse Pres Te Te Mungoj TY...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 06, 2012 7:40 am

Ka mendime qe bejn zhurme, edhe pa folur,ato jane me te rrezikshmet, jane shperthime brenda vetes....


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 06, 2012 1:08 pm

sa me pelqen kur i acaroj te tjeret nga nervat;qejfi im
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 10:03 am

Nuk marr hak;thjesht te kthej nderin.


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:31 am

:nuk me intereson se cpo thon per mua;thjesht me intereson te di se cfare ndodh ne jeten e tyre;thjesht jam goc as,ka klas;mos me bej gangon se turijve ta kercas.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 12:50 pm

ishalla mar provimet


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 12:51 pm

o e sinqer mir ja boke se ashtue dun me nje shkop gome me mir se me ja kercit sben derman


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 4:33 pm

Mund te rroj pa qiell,mund te rroj pa diell;mund te rroj pa sy;por asnje cast pa ty.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thoni Dicka.... Empty Re: Thoni Dicka....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi