Programe Forum - Welcome
Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam

Shko poshtë

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam Empty Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam

Mesazh nga Master prej Mon May 28, 2012 8:32 pm

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam How-to-break-up-with-someone
Te gjithe e kuptojme se si eshte te ndihesh qe dicka qe deri dje te bente te lumtur sot te mungon. Do te ndiheshim tmerresisht keq ashtu si dikush qe ka perdorur droge per vite te tera dhe nje dite sheh qe smund te gjej dot me. Pyetjet qe na vijne ndermend te gjitheve pasi ndahemi nga dikush qe ka pasur rendesi per ne jane: Mos bera ndonje gabim?? A duhet te vazhdoj akoma?? Apo: A duhet ta fal?? A duhet ta rifitoj perseri??

Une dua te te jap pergjigjen e cila do te qartesoj gjithcka ne mendimet e tua per te marre nje vendim te duhur dhe shume te pershtatshem.

Gjeja me e rendesishme qe mund te beje nje njeri eshte te mos heq dore nga dikush nese punet mund te rregullohen, ose nese dashuria e tij/saj eshte dicka brenda te arritshmes, ose nese marredhenia me te eshte e shendetshme.

Prandaj para se te vendosesh duhet pyetur mire vetja nese mund ta kesh dike apo jo, dmth nese ai person po kerkon pikerisht ato kritere qe ti i ploteson deri diku, dhe nese lidhja me ty nuk ka qene e bazuar ne ate pelqim te domosdoshem qe ne fillim atehere Lexoni pjesën e mbetur të këtij zëri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam Empty Re: Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 5:38 am

kam hequr dore nga dashuria;pasi e pash se nuk ja vlente te merresh me ate lloj njeriu;e lash veten pas dore duke menduar per dike qe as se dinte qe un ekzistoja ne ket bote;i kam ven vetes nje synim dhe do vazhdoj perpara pa e car koken per asnje djale
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam Empty Re: Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam

Mesazh nga Master prej Fri Jun 08, 2012 6:43 am

Eshte shume e veshtire te heqesh dore nga dikush qe do


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam Empty Re: Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 4:02 pm

te heqesh dore nga dikush qe e do eshte si te te heqin nje pjese te zemres tende te heqesh dore nga dikush qe zdo tja dije per ty eshte edhe ajo e veshtir por eshte me mire sepse mer nje mesim nga ajo


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam Empty Re: Kur duhet dhe nuk duhet te heqim dore nga dikush qe e duam

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi