Programe Forum - Welcome
Tastiera diellore për Mac, iPad dhe iPhone People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tastiera diellore për Mac, iPad dhe iPhone

Shko poshtë

Tastiera diellore për Mac, iPad dhe iPhone Empty Tastiera diellore për Mac, iPad dhe iPhone

Mesazh nga Master prej Tue Jun 12, 2012 5:38 am


I pëlqeni tastierat portative? Kompania “Logitech” e krijoi një të re e cila mbushet me rrezet e diellit. Çmimi? Nuk është edhe aq i shtrenjtë, dhe për të do të njoftojmë më poshtë. Tastiera pa tel diellore e “Logitech-ut” ajo K760 për Mac, iPad dhe iPhone mundëson që të shfrytëzoni që të tre këto pajisje në të njëjtën kohë.
Kjo do të thotë që më nuk keni nevojë që ta fikni dhe rindizni përsëri secilën herë kur duhet ta vendosni nga njëra në pajisjen tjetër, për shembull nga Mac-i juaj në iPad apo anasjelltas. Paneli diellor është i vendosur në tastierën pa tel që do të thotë që nuk do të nevojiten më kurrë bateritë për mbushjen e saj.
Për ndryshe, tastiera mund të mbushet direkt nga rrezet e diellit, nëse jeni jashtë, apo nga drita e llambës së tavolinës, nëse jeni në shtëpi apo në zyrë. Kur të mbushet tastiera deri në fund, “Logitech” pohon se ajo mund të qëndrojë deri në tre muaj, nëse koha e përdorimit të saj është mesatarisht tetë orë në ditë.
Tastiera pikërisht në këtë muaj është paraqitur në tregun evropian dhe atë amerikan, ndërsa çmimi i saj është 80 dollarë, njofton Zeri.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Tastiera diellore për Mac, iPad dhe iPhone Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi