Programe Forum - Welcome
Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lajmerimet nga Stafi i Përbashket.

Shko poshtë

Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. Empty Lajmerimet nga Stafi i Përbashket.

Mesazh nga Lambi prej Sat Jun 30, 2012 11:03 pm

Pershendetje.
Ne Kete Rubrikë ju do të njoftoheni me Lajmërimet e Admineve.


Me Cdo Gjë të re rreth Forumit ju do të njoftoheni ketu

1.Rreth Cdo Ndryshimi mbi Adminet (Braktisje , JoAktivitet , Zbritje Grade , Heqje Grade.
2.Rreth Cdo UPDATE
3.Rreth Antareve te Perjashtuar
4.Rreth Cdo menyre (Ndihme) per ti mesuar Antaret.

~Lambi
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. Empty Re: Lajmerimet nga Stafi i Përbashket.

Mesazh nga Master prej Wed Jul 04, 2012 12:00 pm

Shtohet Almita moderatore.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. Empty Re: Lajmerimet nga Stafi i Përbashket.

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jul 04, 2012 12:23 pm

urime Almita :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. Empty Re: Lajmerimet nga Stafi i Përbashket.

Mesazh nga Lambi prej Sat Jul 07, 2012 10:41 am

Urime Almita
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. Empty Re: Lajmerimet nga Stafi i Përbashket.

Mesazh nga stv2008 prej Sat Jul 07, 2012 9:07 pm

UAU NA U SHTU EDHE NJE VIP URIME ALMITA


Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. Rmjllujpg
Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. 2uz7cp0Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. 2uz7cp0Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. 2hwhe1_thjpgLajmerimet nga Stafi i Përbashket. 2uz7cp0Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerimet nga Stafi i Përbashket. Empty Re: Lajmerimet nga Stafi i Përbashket.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi