Programe Forum - Welcome
Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga VLoNjate prej Sun Jul 01, 2012 5:20 am

Jepni mendimin tuaj...


une mendoj se esht nje sinjal dashurie :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Master prej Sun Jul 01, 2012 5:29 am

Pak nga te dyja por me shume mosbesim


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Lambi prej Sun Jul 01, 2012 2:58 pm

Shembull.1 : Ne qoft se nese nje vajz e dashuron shokun e nqoft se ai nuk e din se nese kjo vajza e dashuron , dhe nese tenton qe ky shoku te hy ne temen e nje vajze qe ky djali e dashuron , vajza sigurisht qe nuk kish pas deshir aspak ta degjoj.Kshtuqe ne kete rast vajza e dashuron por nuk e xhelozon.

Shembull.2 Por nese nje qift jan te dashuruar dhe ata kan kaluar shum kohe bashk dhe nese njeri prej tyre fillon te xhelozoj nuk eshte fjala te Dashuria por te Mosbesimi.
Mendimi im ..
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 10:04 am

te dyja


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jul 03, 2012 3:43 pm

esht ndjenj mosbesimi qe shfaq ndaj personit qe ke prane
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Master prej Tue Jul 03, 2012 3:45 pm

Xhelozia eshte dashuri kur nuk eshte e semure


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 11:46 am

hahhhaahahahahh mosbesim sepse nuk i beson prandaj behet xeloz Twisted Evil


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 07, 2012 9:56 pm

Xhelozia nuk eshte mungesa e besimit, po frika per te mos e humbur..Very Happy ( sa bukur kam fol..Razz )
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:59 am

hhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa bravo kitty bravaa


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Master prej Thu Jul 12, 2012 10:08 am

xhelozia e tepert sjell shkatrimin e dashurise


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Master prej Thu Jul 12, 2012 10:09 am

Almita shkruajti:hhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa bravo kitty bravaa
Askend smund ta mbash me zor


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim? Empty Re: Xhelozia: Dashuri apo Mosbesim?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi