Programe Forum - Welcome
Pershendetje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje Empty Pershendetje

Mesazh nga Vlonjati prej Mon Jul 09, 2012 5:52 pm

jam xhemali nga vlora
21 vjec me banim ne voskopoje
momentalisht merem me korrje gruri me autokonbajn


Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Master prej Mon Jul 09, 2012 7:28 pm

Vlonjati shkruajti:jam xhemali nga vlora
21 vjec me banim ne voskopoje
momentalisht merem me korrje gruri me autokonbajn


Po kallup di te besh


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Vlonjati prej Mon Jul 09, 2012 7:40 pm

jo vetem ti bej fijet e grurit si floket jamaicansh di Razz

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Master prej Mon Jul 09, 2012 7:45 pm

Mire se erdhe e kalofsh mire ne forum
Pershendetje App_full_proxy.php?app=4949752878&v=1&size=o&cksum=900e84b500237b9e9033f28399587e4d&src=http%3A%2F%2Fi1099.photobucket.com%2Falbums%2Fg387%2Fronioni%2Fradiobarok1nfewfare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Vlonjati prej Mon Jul 09, 2012 8:07 pm

miresejugjeta

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Almita prej Tue Jul 10, 2012 12:08 pm

mireserdhe dhe shprersojm tja kl mire ne forumin tone asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Vlonjati prej Tue Jul 10, 2012 1:30 pm

thx Almita

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga stv2008 prej Tue Jul 10, 2012 8:37 pm

Pershendetje Willkommen-all Xhemolo , "zoti xhem njai atje ka sha Mretin , te gjith e shajn mretin kto" Kalofsh bukur lale


Pershendetje Rmjllujpg
Pershendetje 2uz7cp0Pershendetje 2uz7cp0Pershendetje 2hwhe1_thjpgPershendetje 2uz7cp0Pershendetje 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Vlonjati prej Tue Jul 10, 2012 9:26 pm

haha thx :)

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Embelsira prej Wed Jul 11, 2012 7:45 am

Pershendetje Vlonjati mire se erdhe edhe argetim te kendshem ne mesin tone


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:00 am

skgj kemi kenajqesine tju njohim


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:42 am

mireserdhe kalofsh sa me bukur ne forum...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 18, 2012 11:15 am

Mire se ke ardhur...dhe ia kalofsh sa me bukur ketu ne forum.....ketu mund te gjesh miq shume te mire...:)


Pershendetje Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi