Programe Forum - Welcome
Mbeshtetni GOOGLE Per Ta Bere Kudo Ne Bote Internetin Falas! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbeshtetni GOOGLE Per Ta Bere Kudo Ne Bote Internetin Falas!

Shko poshtë

Mbeshtetni GOOGLE Per Ta Bere Kudo Ne Bote Internetin Falas! Empty Mbeshtetni GOOGLE Per Ta Bere Kudo Ne Bote Internetin Falas!

Mesazh nga Master prej Sat Jan 12, 2013 8:31 pm

Mbeshtetni GOOGLE Per Ta Bere Kudo Ne Bote Internetin Falas! 703797_452959614760266_1493944790_o-300x149

Deshironi qe te keni gjithmone internet dhe pa paguar asgje?
Atehere ngrini zerin tuaj vetem duke klikuar ne google poshte opsionit search shkrimin me blu: “Tell the world’s governments”. Konkretisht aty eshte shkruar: “Love the free and open Internet? Tell the world’s governments to keep it that way” .
Hapni tani faqen e google dhe klikoni ndoshta do te kemi sukses!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mbeshtetni GOOGLE Per Ta Bere Kudo Ne Bote Internetin Falas! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi