Programe Forum - Welcome
Gramoz Ruçi serioz edhe kur noton People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gramoz Ruçi serioz edhe kur noton

Shko poshtë

Gramoz Ruçi serioz edhe kur noton Empty Gramoz Ruçi serioz edhe kur noton

Mesazh nga Master prej Sat Aug 03, 2013 8:49 am

Gramoz Ruçi serioz edhe kur noton Rucii_not%201
Gramoz Ruçi, një nga deputetët e Partisë Socialiste njihet për qëndrimin e tij mjaft serioz dhe të ashpër. Por këtë ai nuk e shpreh vetëm në parlament apo përpara kamerave, por edhe gjatë kohës që është me pushime. Në një foto Gramoz Ruçi duket tepër serioz edhe kur noton. Nga foto nuk kuptohet nëse ai po thyen ndonjë rekord sa i përket qëndrimit të tij në ujë. Të gjithë politikanët menjëherë sapo mbaroi fushata kanë nisur pushimet. Disa jashtë vendit ndërsa të tjerë kanë zgjedhur të pushojnë në plazhet shqiptare. Ndërsa deputeti socialist në Qarkun e Fierit Gramoz Ruçi ka zgjedhur plazhin e Vlorës për të pushuar.

/Shekulli Online/ E.L/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gramoz Ruçi serioz edhe kur noton Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi