Programe Forum - Welcome
Sony Ericsson Xperia në shitje në SHBA People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sony Ericsson Xperia në shitje në SHBA

Shko poshtë

Sony Ericsson Xperia në shitje në SHBA Empty Sony Ericsson Xperia në shitje në SHBA

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 11:24 am

Sony Ericsson Xperia në shitje në SHBA F.0709072601601_210

I shumëprituri telefon i mençur Xperia, i kompanisë Sony Ericsson, sapo ka dalë në shitje në tregun amerikan.
Ky prototip i cili pritet të përhapet shumë shpejtë edhe në evropë, nuk ka nevojë për zhbllokim. Sony Ericsson Xperia ka një ekran 4.2-inch me prekje, kan një procesor Bravia, 512 MB/RAM dhe një kamer 8 megapiksel në pjesën e pasme të aparatit. Gjithashtu Xperia ka akses të shpejtë në Facebook dhe të gjitha opsionet e tij.

Modeli Xperia, i cili ndodhet aktualisht në treg, kushton 600 $. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sony Ericsson Xperia në shitje në SHBA Empty Re: Sony Ericsson Xperia në shitje në SHBA

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 4:43 am

epo shba njihet per keto lloj telefonash
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi