Programe Forum - Welcome
Pershendetje Forumi.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje Forumi....

Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Fiori prej Wed Jul 13, 2011 7:28 am

Te me falni por nuk jam shume i mire per autobiografira ... Very Happy Very Happy

Dmth jam i turpshem, :oops: .. lol! lol!

Ju pershendes te gjitheve :lol:

Them se do ja kalojme mire se bashku Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Fiori
Fiori
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Join date : 10/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 7:30 am

Razz interesant pershkrimi edhe pse enigmatik mire se erdhe klm mes nesh
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Fiori prej Wed Jul 13, 2011 7:40 am

MaSt3r shkruajti:Razz interesant pershkrimi edhe pse enigmatik mire se erdhe klm mes nesh

Shi sa mire sa pritje bukur :lol: ndo nje bire nuk keni Wink Razz se si shume vape ben lol! lol!

Flm Mast3r per pritjen Very Happy
Fiori
Fiori
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Join date : 10/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 7:47 am

Pershendetje Forumi.... Images?q=tbn:ANd9GcRp9fuqZ_EiXO9Xw98iAV0LH0cl8dwMn4fA0yIjxdJYPRezsTg7AvcXeg

gezuar Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Fiori prej Wed Jul 13, 2011 7:48 am

MaSt3r shkruajti:Pershendetje Forumi.... Images?q=tbn:ANd9GcRp9fuqZ_EiXO9Xw98iAV0LH0cl8dwMn4fA0yIjxdJYPRezsTg7AvcXeg

gezuar Razz
hahaha tani po Razz Razz thnx shef lol!
Fiori
Fiori
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Join date : 10/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Embelsira prej Thu Jul 14, 2011 9:59 am

Mire se erdhe Fiori te uroj argetim te kendshem Basketball


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Fiori prej Thu Jul 14, 2011 1:25 pm

Mergimtare shkruajti:Mire se erdhe Fiori te uroj argetim te kendshem Basketball
Mergimtare Razz Razz
mire se te gjeta lol! lol!
flm per pritjen Very Happy
Fiori
Fiori
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Join date : 10/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu Jul 14, 2011 5:09 pm

Mire se erdhe Fiori
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Fiori prej Fri Jul 15, 2011 9:10 pm

T_o_n_i shkruajti:Mire se erdhe Fiori
mire se te gjeta Razz
Fiori
Fiori
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 10
Reputation : 0
Join date : 10/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 7:19 pm

Pershendetje Forumi.... 2Q==


Pershendetje Forumi.... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 5:06 pm

Mireseerdhe mes nesh...Uroj te kaLosh sa me mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 1:00 pm

pershendetje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 3:34 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi.... Empty Re: Pershendetje Forumi....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi