Programe Forum - Welcome
Selena Gomez: Nuk kam pasur te dashur ne shkolle People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Selena Gomez: Nuk kam pasur te dashur ne shkolle

Shko poshtë

Selena Gomez: Nuk kam pasur te dashur ne shkolle Empty Selena Gomez: Nuk kam pasur te dashur ne shkolle

Mesazh nga Master prej Sat Jul 23, 2011 9:24 pm

Perkunder faktit se eshte nje prej yjeve me te bukur ne Hollywood, Selena Gomez ka zbuluar se djemte nuk kane qene te interesuar per te ne shkolle.Kengetarja 19- vjecare e cila ishte shume e turpshme sa ishte studente, thote se kurre nuk ka pasur guxim qe t`i thote ne sy ndonje te riu se i pelqen.Une kurre nuk kam pasur te dashur ne shkolle. Eshte shume kohe e cuditshme ne jeten e secilit.Kur erdhi deri te pelqimi, kurre nuk e kam shprehur. Ju kurre nuk do te jeni ne gjendje qe te gjeni vetbesimin derisa te jeni ne rregull me vetveten. Une shkova ne shkolle deri ne klasen e tete.Une nuk isha vajze e famshme. Une ulesha ne fund dhe kisha dy shoke. Une me shume gjera kam mesuar ne setet filmike”, theksoi Selena.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi